13 Şubat 2014

İETT Otobüs Şoförünün Üslubu!

12/02/2014 tarihinde sabah 7:30 - 8:00 saatleri arasında Çavuşpaşa Beyazıt İETT hattı 34 aee 82 plakalı araç Siyavuşpaşa durağında otobüste yer olmasına rağmen durup yolcu almadı arkasında koşup ışıklarda yetiştiğimde ise durak olmadığı için kapıyı açamadığını söyleyip otobüsün içinden avazı çıktığı gibi sanki çocuk azarlar gibi bağırdı.


Bu üslup bir kamu personeline hiç yakışmamaktadır. Personel hizmet işletmesinde çalıştığının bilincinde değildir. Şikayetim konusunda tarafıma geri bildirim rica ederim.

Arzu 248 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön