05 Nisan 2013 #1726039

İETT Otobüs Seferlerindeki Aksamalar!

İETT'nin 141A seferi 17:40'da Mecidiyeköy'den kalması gerekirken tam 18:32'de hareket etti. Otobüsün durağa geç gelmesini çağrı merkezindeki görevli İstanbul'un trafik durumuna bağladı. Sabah 2, akşam 2 sefer olan bu hat, sadece bir etabı yaklaşık 15.000 nüfuslu bir yerleşim yerine hizmet veriyor. Atakent Mahallesi'ne hizmet veren diğer hatlarda da benzer aksamalar çok sık olmakta ve şikayetlerime kurum, trafik durumu gibi çok genel geçer mazeretlerle basmakalıp cevaplar vermekteler.

Melih 317 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın yolcumuz,Sizden gelen şikayetler doğrultusunda,Şikayet konusu hat ve araçları bütün araçların yönetilmekte olduğu uydu sistemi kayıtlarımızdan bilgi alarak cevaplamaktayız.Sizde takdir edersinizki araç filomuzun büyüklüğü itibarı ile bazı hatlarımızda her ne kadar istenmese de kaza,arıza yada gecikmeden dolayı hatlarımızdaki seferlerde aksamalar meydana gelebilmektedir.Siz yolcularımıza daha iyi hizmet vermek için ve arıza,kaza yada gecikmeden dolayı gelemeyen araçların oluşturdukları aksaklıkları en aza indirmek için yeni alınan araçlarımızın hazırlıkları tamamlandığında ve yeni alınacak olan İOAŞ özel halk otobüsü araçlarının devreye ve araç filomuza girmesiyle bütün hatlarımızda gerekli düzenlemeleri yapacağımızı,Bilgilerinize rica ederiz.

  • Melih06 Nisan 2013

    IETT 141A 17:40 seferi Mecidiyeköy'e yine gelmedi. Bu durum hergun tekrarlaniyor. Kuruma bu hafta içinde 3. şikayet başvurumu yaptım. Telefonda sorunun trafikten kaynaklandığını, 1 hafta içinde şikayetlere geri dönüş yapılacağı söylendi. Sorunu kalıcı olarak çözeceklerinde hiç emin değilim. Bu mağduriyeti kullanıcısına yaşatan İETT kurumunu kınıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön