01 Ağustos 2013

İETT Otobüs Seferleri Yetersiz!

98Y 100. Yıl Mahallesi - Bakırköy hattını kullanmaktayım. Bu hat 100. Yıl Mahallesinden Bağcılar meydana kadar giden tek Bakırköy arabası olduğu için aşırı yoğun bir araç. Bir de üstüne trafik yoğunluğu eklenince hat saati (özellikle kışın ) aksıyor. Bunlar da yetmiyormuş gibi geç kaldıkları için bizi durağımızdan önce indirip Giyimkent'e dönüş yapıyorlar.


Kapı numarası 2013 -1311 hatlı aracın şoförü kafasına göre yolcu alıp indiriyor. Yolcularla münakaşa ediyor. Ağzından küfür düşmüyor. Lütfen bu şoförü bu hattan çekin ya da uyarı verin.

Şeyma 134 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi12 Eylül 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 98Y hattına ilişkin başvurunuz incelenmiştir.Araç ve şoför planlamamız hat ve bu hatlarda çalıştırılacak şoför ve araç durumuna göre düzenlenmiş olduğundan şu aşamada(16 Eylül’e kadar) herhangi bir artış sağlamamızın mümkün olmadığını,kış tarifesi ile birlikte gerekli artış yapılacağını,ayrıca; kural ve talimatlara uygun hareket etmeyen ilgili şoförümüz toplu iş sözleşmesi uyarınca ikaz edilerek uyarılmıştır.Bilgilerinize rica ederiz.

  • Şeyma05 Ağustos 2013

    98y 100.yıl Mahallesi- Bakırköy hattı pazar günü sefer sayısını azalttı.sabah 07:30 arabasını kaldırılmış 07:10 ve 07:45 saatlerine seferleri var fakat bu sabah 07:10 arabası da gelmedi.sonuçta herkes hafta sonu tatil yapmıyor. Lütfen hafta sonu çalışanları da düşünün.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön