27 Haziran 2014

İETT Otobüs Saatleri Düzensiz!

Yenidoğan Kadıköy Üsküdar hattında çalışan iki hat olan 18E ve 18 Y neredeyse aynı güzergahtan giden araçlar. Yaz saati uygulaması ile sabah tan iki aracında saatini 07:20 olarak değiştirildi ve ondan sonra 2 saat sonra araç var bu araçların en bir tanesinin 07:45 eski saatine geri kalkması gerekiyor, bu nasıl bir saat uygulamasıdır anlamış değilim!


Birde 18 E hattının sefer sayılarının artık artmasını talep ediyorum. Avm'de çalışan insanlar olarak saat 22.00'da iş çıkışı yapıyoruz ve Kadıköy'den bu aracın 22:10 gibi bir saat uygulaması olması gerekiyor. Bunu yapın artık 19 E'de her akşam saat 22:00'dan sonra insanlar eziyet çekerek gecenin bir körü üst üste yolculuk yapmak zorunda kalıyor.

İhsan 604 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön