15 Nisan 2013 #1739754

İETT Otobüs Saatleri!

Esenyurtta oturuyorum her gün Avcılara ise gitmek için 07:30 146-147 otobüslerine binmek zorundayım. Ama ne kadar erkende çıksam bir türlü otobüs saatlerini tutturamıyorum. Ya çok erken ya çok geç geliyor. Bunuda geçtik balık istifi gibi üst üste tıka basa olan otobüse binmek zorunda kalıyoruz.


Otobüs duraklarda durmayınca dışardakiler. durunca otobüstekiler tepki gösteriyor. Herkes işine gitmenin çabasında bin bir perişanlık bin bir rezillik burdan yetkililere seslenmek istiyorum ama şikayetler cevaplanmıyor bile! Esenyur'ta bir otobüs hattı gerekli Bahçeşehir Boğazköy otobüslerini kullanan halk artık isyan ediyor. En azından sabah ve akşam saatlerinde ek araç çıkarılabilir. .

Aysu 70 Okunma

Cevaplar

  • Aysu18 Mayıs 2013

    19 araç 97 sefer ve 8dk standart cevabınız için tşk ederim.!!!!

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    146/BOGAZKÖY MH.-BAHÇEŞEHİR-BAKIRKÖY hattımızda 19 araç ile gün boyu toplam 97 sefer yapılmaktadır. Sabah ve akşam yolcu talebinin yoğunlaştığı saatlerde hattımızda 8dk sefer aralıkları ile toplu ulaşım hizmeti verilmektedir. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön