09 Ekim 2013
Yorum Yap
#2053165

İETT Otobüs Durakta Bekleyen Yolcuyu Almadan Gitti!

97a Basın Sitesi otobüsü durakta beklediğim vakitlerde durağa uğramadan dümdüz bastı gitti. Metrobüsten inip 20 dk bekledim. Otobüs gelsin de evime gideyim diye. Geldi durmadan gitti ve arkadan bağırmama ıslık çalmama rağmen durakta durmadı. 15 dk daha bekletti İstanbul trafiğinde 35 dk otobüs beklemek reva mıdır? Şikayetçiyim o vakitte aldığı paranın hakkını vermeyen ve halkı umursamayan kimse adlı idari veya sözlü yazılı farketmez, cezası veya uyarısı neyse verilmelidir.


Bu halk ezik değildir, hakkını arayacaktır. Diğer bilgiler aşağıda verilmiştir Plaka: 34 G** /Tarih :26. 07. 13 Saat : 18:55 İstikamet :Basın sitesi yönü Kod: 97 ADurak : Merter/Detaylı delil ve bilgiler: Mobese kayıtlarındadır.

Murat Murat 116 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler