09 Eylül 2013

İETT Otobüs Durağı Olmadığı İçin Sıkıntı Yaşıyoruz!

Ben Esenler'de oturuyorum ve Okmeydanı Perpa tic.merk. de çalışıyorum. Asgari Ü Mecidiyeköy arabalarına biniyorum 97m,146m vb. Perpa'nın karşısındaki yolda metrobüs durağının olduğu yerde otobüs durağı olmadığından dolayı ya Okmeydanı'nda yada Çağlayan'da inmek zorunda kalıyoruz. Çoğu kişi bu durumdan şikayetçi metrobüs durağı hem Okmeydanı'nda hem Perpa'nın karşısında hemde Çağlayan'da var ama otobüs durağı yok bu arabaların Perpa'nın karşısındaki yolda geçmesine rağmen biz burada binemiyoruz durak olmadığı için.


Zaten Esenler'de gelirken de giderken de zor biniyoruz .15 dk lik yolu 2 saatte gidiyoruz. Sizden ricam ne olur bir durak yapılsın. Kışın daha çok zor oluyor.

Sevda 233 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi01 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz durak talebinize ilişkin başvurunuz incelenmiştir. E-5 yolu üzerinde Mecidiyeköy istikametine gidişte yer alan Okmeydanı hastanesi mevkiine indirme ve bindirme durağı konulması için alana durak cebi yapılması yönünde yazışmalarımızın yapıldığı, gelen cevapta ise söz konusu alanda cep durak konulacak münhal alan olmadığı ve araçların hızlı seyir ettiği bir noktada olması ve alanın Karayolları Bölge Müdürlüğü yetki ve sorumluluğunda bulunmasından dolayı durak konulmasına izin verilmemiştir. Ancak yapılan kavşak çalışmaları ile yolun genişlemesi durumunda talebimiz tekrar değerlendirilecektir. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön