28 Mart 2013 #1711036

İETT Metrobüste Tinerciler!

Şehir içinde bir noktadan bir noktaya gidebilmek için mecburen toplu taşıma araçlarını kullanmaktayım. Özellikle de metrobüs hatlarında şu sıralar tinerciler cirit atıyor. Belki kimseye bir zararları yok bilemiyorum fakat beni ve arkadaşlarımı oldukça rahatsız ediyor. Metrobüsün içini leş gibi tiner kokuları sarıyor ve insanların midesini alt üst ediyor bu koku. İnsan ister istemez de tedirgin oluyor. Özellikle de bayanlar korkuyorlar bir şeyler yapacaklar diye.


Güvenlikler orada dikilerek milletin kartlarını kontrol edeceğine ipsiz sapsız kişilerin girişini yasaklasalar galiba yaptıkları iş daha akıllıca olacaktır diye düşünüyorum. Sonuçta işleri insanların güvenliği değil mi?

Gökhan 110 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan28 Haziran 2013

    Ben diyorum ki beni ve arkadaşlarımı rahatsız ediyor pis pis tiner kokuyor siz diyorsunuz eğer yolcuları rahatsız etmiyorsa. İlla ki taciz mi etmeleri gerekiyor fiziksel olarak ne demek istiyorsunuz tam olarak?

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi28 Haziran 2013

    Kurumumuz adına ilgili başvurunuz için teşekkür ederiz.Kamu oyunda tinerci olarak adlandırılan madde bağımlısı insanlar şayet akbilini basıp yolcuları rahatsız etmeden yolculuk yapıyor iseler bu durumda onlara müdahale etme yetkimiz bulunmamaktadır. Eğer yolcuları rahatsız edici hareketlerde bulunuyor iseler bu durumda ilgili güvenlik personelleri duruma müdahale etmektedir.Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön