20 Kasım 2013

İETT Metrobüs Hattı ve Acıbadem Durağı!

Ben Acıbadem'de oturuyorum ve her gün iş yerime Perpa'ya Metrobüs ile gitmek zorundayım. Ayda 3 kez ise geç kaldım mı maaşımdan bir günlük para kesinti oluyor. Ve ben Metrobüs sayesinde her gün geç kalıyorum. Durak o kadar tıklım tıklım oluyor ki anlatamam. Hadi durağı geçtim Metrobüsler de farklı değil. İçersine iğne atsanız iğne bile girmez! Buna çözüm bulunması lazım.

Sürekli Altunizade'ye (iş arkadaşım oradan biniyor Metrobüse) boş Metrobüsler gönderiliyor Acıbadem'de ise Metrobüsler durmuyor bile. 7:45'de de durakta olsam aynı durum 8:00de olsam aynı durum. Sabahları bu kadar yoğun iken neden daha fazla sefer koyulmuyor? Sofur mu yok? O zaman eğitim verilsin ise şoför alınsın. Yeter.

Funda 109 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön