16 Mart 2013 #1689877

İETT Kurtköy-Uydukent Ulaşım!

Uydukent e giden dolmuşlar aşırı derecede kalabalık. Ayakta gitmeyi bırakın insanlar üstüste altalta yolculuk yapıyorlar. Uydukent e direk giden otobüsler e5 ten gidiyor ve onlarda yine aşırı derecede kalabalık. Çünkü uydukentten sultanbeyliye devam ediyor. Uydukentten sahile devam eden otobüsler de çok sınırlı. Mesela bostancıya sahile giden hiçbir otobüs yok.


Otobüsler zamanında da gelmiyor ayrıca. Gelenlerde balık istifi. Bu sorunlara ne zaman bi çözüm bulacaksınız. Sürekli yazıyorum ve kaçamak cevaplardan başka bir şey bulunmuyor. Klasik cevap ilgili amire bilgi verilmiştir. Lütfen yeni hatlar ekleyin artık. Vatandaş olarak bi çözüm bekliyorum. İyi çalışmalar.

Emrah 110 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Tüm servislerimiz yolcu sirkülâsyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak planlanmakta olup, otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır. Sürekli artan yolcu talebini karşılamak ve araçların yenilenmesi amacı ile yeni otobüs alımları ve şoför alımları için çalışmalar yapılmaktadır. Yeni alımlar ile birlikte işletme bölgemiz ile ilgili talep değerlendirmeye alınacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

  • Emrah05 Nisan 2013

    valla bravo vatandaşı ne kadar umursadığınız belli 20 gün oldu...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön