08 Nisan 2013 #1729361

İETT Kaba Personel!

06.04.2013 Saat 14:00 civarından Topkapı-Habibler hattında kaybolduğunu düşündüğüm öğrenci akbilim aynı hatta başka biri tarafından bulunup kullanılmış ve tramvay turnekesindeki görevli tarafından fark edilip akbilime el konulmuştur. Kaybolduğunu düşündüğüm yerde çevreme bakmama rağmen bulamadığım pasom için İett çağrı merkezini aradığımda yetkili bu bilgileri tarafıma iletmiş ve kartımın bloke olduğunu söylemiştir.


Tekrar bahsi geçen istasyona gidip yetkililere durumu açıkladığımda personel H. B.'in alaycı ve kaba tavırlarıyla karşılaştım. Neticede yaşanan olay benim bilgim dışında gerçekleşmiştir.Kişi hakkında iett genel müdürlüğüne şikayetimin iletilmesini, pasomun iadesini rica ederim.

Selma 141 Okunma

Cevaplar

 • Selma27 Temmuz 2013

  tercih etmek istemem ama başka ulaşım aracım olmadığı için kullanmak zorunda ve buna ek olarak saygısız, kaba , alaycı tavırlar sergileyen calısanlarınıza katlanmak zorundayım.

 • Selma27 Temmuz 2013

  Ayrıca o an size ulaşamadığım için ve de haftasonu o bölge yogun oldugu için başkası hemen kullanmıştır. Bunuda göz önünde bulundurunuz.

 • Selma27 Temmuz 2013

  ben kayıp ettim. benden başkası bulup kullanmış. İsteyerek yapılmış bir şey değil. Ödemiş olduğum 70 tl ninm geri verilmesini arz ediyorum.

 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Kartınıza usulsüz kullanım cezası uygulanmıştır.Seyahat kartları kişiye özel olarak düzenlenmektedir. Söz konusu kartın bir başkası tarafından kullanılması halinde usulsüz kullanım olup cezai müeyyide uygulanmaktadır. Kayıp kartların tarafımıza bildirilmesi halinde söz konusu kartın kapatılma işlemi başlatılmaktadır.Ayrıca kayıp karttaki kalan bakiyeler yeni kartta aktarılmaktadır.Kayıp kartın tarafımıza bildirilmemesi durumunda kartın bir başkası tarafından kullanılması (usulsüz kullanılması) kart kişisel olduğu için cezai işlem kişiye uygulanmaktadır. Söz konusu ceza ödenmeden tarafınıza kart düzenlenmemektedir. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön