14 Ağustos 2013

İETT İnsanlar Üst Üste Taşınıyor!

Çakmaklı'da özel bir şirkette çalışıyorum. Sabah servisime yetişemediğimden dolayı Hadımköy durağından 418 lere yani Yenibosna- Hadımköy- Çakmaklı otobüslerine binmeye karar verdim. 2-3 tane araç tıka basa dolu geldiğinden dolayı binmedim fakat arkadan gelen araçların da durumu böyle olunca mecburen bir araca binmek zorunda kaldım.


Binmez olaydım. Tam bir facia insanlar üst üste gidiyor resmen. Yolların durumu malum herhangi bir kaza anında ölen yaralanan insanların hesabını kim verecek? İnsan hayatı bu kadar ucuz mu? Sayın Sikayetvar.com yetkilileri, bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz.

Sedat 105 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz başvurunuz incelenmiştir.418 Hadımköy - Yenibosnametro hattımızda 36 araç ile gün boyu toplam 196 sefer yapılmaktadır. Sabah ve akşam yolcu talebinin yoğunlaştığı saatlerde hattımızda 5 dk sefer aralıkları ile toplu ulaşım hizmeti verilmektedir. Tüm servislerimiz yolcu sirkülâsyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak planlanmakta olup, otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön