28 Ocak 2014

İETT Hattaki Yoğunluk Dolayısıyla Sefer Sayısı Artırılmalı!

Her gün Çekmeköy- Çamlık durağından 522ST, 122B, 122D gibi İETT hatları kullanarak Levent'e gidiyorum. Özellikle mesai saatlerinde ancak mesai saatlerinin dışındaki zamanlarda da otobüsler çok fazla kalabalık oluyor. Tabiri caiz ise insandan daha farklı bir canlıymışız gibi taşınıyoruz.

Birincisi, şoförlerin "ayakta yolcu sayısı" kriterine uymaları gerekli midir? Uymadıklarında şikayet etme hakkımız var mıdır? İkincisi ve asıl çözüm yolu olarak sefer sayılarının arttırılmasını rica ediyorum. En azından metro hattının yapımı bitene kadar bu yoğunluk artarak devam edecek gibi gözüküyor. 522ST seferi zaten çok sayıda seferi var, ricam; karşıya giden diğer seferlerin sayısı arttırılsın.

Tuğçe 200 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön