19 Mart 2013

İETT Geliş Saati!

Göztepe köprüsünde yada Cevizli Carrefour un orada 16Y yi bekliyorum 15 dk gösteriyor,bekliyorum 5 dk kaldı diyor sonra sıfır oluyor.İETT yok gelmedi,Ekranda tekrar 16Y çıkıyor ve 20 dk diyor,Bu sadece bu hatta olmuyor diğer hatlarda da başıma geldi.Vatandaş ümit edip bekliyor,yarı yola kadar giden önünde duran İETT ye binmeyip onu bekliyor.

Tayfun 125 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun19 Şubat 2014

    Benimki hassasiyet değil hizmet alamama.yazıyor şimdi ekranınızda bir otobüs 5 dk diye sonra sıfır oluyor sonra 40 dk diyor.Bu ne anlayamadım siz anladınızmı .testleri bitmeyen sistemi niye kuruyorsunuz önce bir iki durakda başlardınız.Niçin bütün ihaleyi aldınız,

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Kurumumuz adına gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.Akıllı duraklar henüz deneme aşamasında olup zaman zaman belirtilen aksaklıklar yaşanabilir. Aksaklıkların giderilmesi için çalışmalarımız devam etmektedir. Bilgilerinizi rica ederiz.

  • Tayfun15 Nisan 2013

    değişen bir şey yok İETT aynı saçlı sakallı adamları koyuyorlar şöför diye 'arkaya ilerleyin ' gel sen ilerlesene tost oluyoruz resmen adam gibi gidip gelseler kimse sorun yaşamaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön