22 Mart 2013 #1699735

İETT Geç Gelen ve Hiç Gelmeyen Otobüsler!

21 Mart 2013 günü 08:25 servisini yapması gereken 131A servise gelmemiştir. Sultanbeyli hareket amirliğini aradığımızda ise çok kayıtsız konudan uzak çözümden bir haber cevaplar aldık. Hareket amirliği arızadan dolayı servis yapılamadı diye bilgi aktarıyor, oysaki İETT 131A nın başka noktaya servise gönderildiğini duymak bizleri hem kızdırdı hemde çok üzdü...


Siz bizim servis otobüsümüzü ne hakla alarak başka bölgeye gönderirsiniz? Madem aldınız yerine başka otobüs göndermek çok mu zor? Bizim şikayetlerimiz üzerine saat 08:50 de saat 09:00 aracı servise çıkmıştır. Sayın yetkili, yönetici olmak kolay değildir, bu milletin vebali nin altında ezilecekseniz. Hiç mi hesap günü aklınıza gelmez.

Erdem 73 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Kurumumuz adına ilgili başvurunuz için teşekkür ederiz. İşletme bölgemizde kurulu bulunan hatlarımızda çalışan otobüslerimiz servislerine arıza, kaza, trafik yoğunluğu gibi etkenler dışında seferlerini aksatmadan düzenli olarak yapılmasına çalışılmaktadır. Otobüslerimiz Filo Komuta Merkezinde görevli hareket amirlerimiz tarafından sürekli olarak takip edilmekte olup, keyfi bir uygulamanın olma olasılığı bulunmamaktadır. Söz konusu aksaklık ile alakalı olarak bölgede denetim ve yürütümden sorumlu ilgili amir personel uyarılmış, denetimlerini sıklaştırmıştır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön