06 Nisan 2013 #1728922

İETT Esenyalı-Kadıköy Otobüsü İstiyoruz!

Esenyalı-Kadıköy arası otobüs yok. Her yere var, ekstra otobüsler bile konulmuş durumda. Bir tek bizim mahallede yok ve ne zaman gelecek çok merak ediyorum. Mahalle muhtarımız para yemekten ve kendisine binalar yapmaktan başka bir şey yapmıyor. Nefret ediyorum bir yere gitmeye. Çünkü gitmek dert, geri gelmek kat kat dert.


Ne zaman otobüsümüz olacak da tek araba ile gidebileceğiz acaba? İlla E5'e (2. 5km) aktarma yapılmalı ki oradan Tuzla arabalarına binilmeli. Binilebilirse tabii, kapıda bacada giderek! Yetkililere duyrulur. Artık fark edin ya!

Figen 658 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Kurum olarak hat ve sefer planlamaları yapılırken bölgenin toplu ulaşım ihtiyacı ve aktarmalı da olsa merkezi yerlere en kısa sürede ve en uygun tarifelerle ulaşması amaçlanmaktadır. Planlamalar filomuzda bulunan araç ve şoför sayısına göre 2 dönem olmak üzere yapılmaktadır. Aynı zamanda dinamik bir yapıda olan kurumumuz gelişen şartlara göre ihtiyaç gördüğü yerlere toplu ulaşım hizmeti götürmektedir. Öneri hat talebiniz dikkate alınmıştır. Şuan için söz konusu alanlara ilişkin bir çalışmamız mevcut değildir ancak bölgeye ilişkin hat planlamaları yapılırken öneriniz değerlendirmeye alınacaktır. Duyarlılığınız için teşekkür eder, bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön