29 Mayıs 2014 #2475990

İETT Beykent Gürpınar Ulaşım Sıkıntısı!

Gün geçtikçe gelişen Beylikdüzü semtinin Beykent bölgesine belediye otobüsleri ile ulaşım ters orantılı olarak zorlaşıyor. Özellikle Bakırköy'den gelmek insanı canından bezdiriyor. Akşam en kalabalık olan saatlerde uzun kuyruklar oluşuyor ve düşüncesiz şoförler insanlar uzun dakikalarca sırada beklerken orta kapıyı açarak vatandaşın otobüse adaletsiz olarak binmesine neden oluyor ve buna engel olmuyor.


Ayrıca gün geçtikçe sanki otobüs seferleri iptal oluyor. 06.30'da işten çıkan eşim şanslıysa 9:30 genelde 10:00'da evde oluyor. Belediyenin bu güzergahta biraz daha fazla sefer koymasını talep ediyorum. ayrıca Gürpınar'a da bir Bakırköy İETT hattı eklense çok mu şey isterim bilmiyorum.

Eflan 2.037 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön