27 Mart 2013

İETT Belediye Otobüsü İstiyoruz!

Her sabah Avcılardan Beylikdüzü Gürpınara işe gidiyorum ama ne eziyet. Sanki 2013 değil sanki Türkiye'nin en gelişmiş en büyük şehrinde değilim. Yanibosna - Gürpınar hattı olan mavi özel halk otobüsleriyle gitmek zorundayım. insanlar üst üste gidiyor. 20 dk. ara ile araç gidiyor. Şoför doldurdukça dolduruyor.


İnsanlar da işe yetişmek için mecbur kalıyor. Sizlere yalvarıyorum ortapedik engelliyim ve çalışmaya mecburum. Yolcuların hepsi şikayetçi . Bilmiyorum şikayet ettiler mi. Bu hatta İETT bünyesinden bir hattın dahil edilmesini istiyoruz. Bu sayede daha kaliteli hizmet alabiliriz ve bu büyük şehirdeki bu önemli otobüs hattında çalışanlarında tekeli ortadan kalkmış olur

Ulviye 99 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Mevcut İ.E.T.T ve Ö.H.O. personel ve araç filomuzun kurulu bulunan hatlara göre programlanmış olduğunu,elimizde yedek araç ve personel bulunmaması nedeniyle istenilen her hattımıza daha fazla otobüs vermemizin şu aşamada mümkün olmadığı,yaşanan aksaklıklarla ilgili denetimlerin sıklaştırılacağını,bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön