30 Nisan 2013

İETT Bayi Kese Dolumu!

Yeni bi şiştem getirmiş arkadaşlar Vakıfbanka para yatırıp dekontla Hasanpaşa ya giderek bayi keseyi dolduracağız. Kesinlikle Hasanpaşada para alınmayacak. Pazar günleri ancak doluma gidebilen bi bayiiyim. Pazar günü Vakıfbankin hangi şubesi açık tutulacak merak ettim. yada atm den neden yatıramıyoruz. neden pazar günleri dahi çalışan yapıkredi, akbank, garanti bankası değil ?neden sürekli bayilerin işini zorlaştırmaya çalışan bi yönetim şekli içinde görünüyorsunuz.


Parça kontör gönderen global kontör isminde bifirma var bu işle ilgili bu arkadaşlarla görüşüp bilgi alın bence. Ortada ne dekont var, nede banka peşinde kosma nede oraya buraya gitme. Kaldı ki vakıfbank sırası ve tatili bitmeyen bi banka.

Orhan 288 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön