14 Kasım 2013 #2115392

İETT Anonslar ve Durak Bilgileri!

İETT' de çok güzel diyebileceğim bir uygulama hayata geçti ve hala kullanılmakta. Öncelikle emeği geçenlere bir teşekkür şart. Ancak gerek metrobüslerde gerekse diğer araçlarda bilgilendirme anonsları ve bilgilendirme amaçlı konulan ekranlarda durak bilgilerini gösteren ekran ya aktif olmuyor ya da gerekli komut şoför tarafından başlatılmıyor.


Sağlıklı insanlar için, İstanbullular için belki de pek sorun değil ama engelli insanlar için ve İstanbul'u bilmeyenler için (yerli ve yabancı turist vs. ) fazlasıyla sorun teşkil ediyor. Sanırım şoförlerin bu hususa dikkat etmeleri konusunda ikaza ihtiyacı var.

Mahmut 73 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön