07 Mayıs 2013

İETT 97M-92Ş-146M v.b Otobüslerine Binilemiyor!

Otobüse binemiyorum bunun nedeni yolun kötülüğü ve trafik derdi değil. Bunun nedeni Otobüsler Her sabah aynı problemi yaşıyor Esenler halkı bu konuyla ilgili memnuniyet anketi yapılsa sınıfta kalırsınız , 97m , 92 s , 146m , 33cm, 141a ve aklıma gelmeyen Başakşehir Mecidiyeköy Otobüsleri...


Otobüsler sürekli dolu geliyor sabah 6 ve 7 civarında binilmiyor duraklarda da durmuyorlar, zaten kafasına göre belediye görevlisi basıp gidiyor. Duraklarda 2 otobüs insan bekliyor Sabah saat:6 da durakta bekliyorum 7:15 e kadar ancak biniyorum otobüsler artık ışıkların Bu konuyla ilgili İETT nin resmi sayfasına girip şikayette bulundum. Bu konu sadece benim konum değil Tüm Esenler sakinlerinin konusudur.

Savas 236 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi28 Haziran 2013

    Sayın yolcumuz,Mevcut araç durumumuzun kurulu bulunan hatlara göre programlanmış olması ve elimizde yedek araç bulunmaması sebebiyle hatlarımıza daha fazla otobüs vermemizin şu aşamada mümkün olmadığını, Ayrıca;yeni alınacak olan İOAŞ özel halk otobüsü araçlarının devreye ve araç filomuza girmesiyle birlikte hatlarımızda gerekli düzenlemelerin yapılacağını, Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön