30 Ağustos 2013 #1985655

İETT 92C Sefer Aksaklıklarının Çözülememesi!

92C Haznedar-Eminönü hattındaki sabah otobüslerinin, özellikle 07:30- 08:30 arası seferlerinin neden her gün aralıksız aksadığını ve buna neden bir türlü çözüm bulunamadığını merak ediyoruz hattı sürekli kullanan vatandaşlar olarak. Uzun zamandır bu hattı kullanıyorum, sefer aksaklıkları her zaman vardı. Fakat iki aydır neredeyse seferler hatır için yapılıyor gibi. Örneğin bu sabah 07:30 dan sonraki iki sefer yoktu ve insanlar 08:25 otobüsüne kadar beklediler.


Oldukça kalabalık bir hat olmasına rağmen 15 dakika da bir koyulan seferler de artık 30 dakika yada 45 dakika da bir yapılıyor. Bu konunun çözümlenmesi için bizlere bir öneriniz var mı? Çözüm bulmak için ne yapmalıyız?

Sibel 219 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi12 Eylül 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 92C hattımıza ilişkin başvurunuz incelenmiş olup, tüm araçların hareket saatleri akyolbil filo komuta merkezi tarafından kontrol edilmekte ve gerektiği zaman saat ayarlaması veya müdahale yapılmaktadır.92C hattında 7 araçla 15-25 dakika saat aralıkları ile bölge halkına toplu taşıma hizmeti verilmektedir. Araçların hareket saatleri yolcu sirkülasyonu göz önünde bulundurularak ayarlanmakatdır. Ancak teknik sebeplere bağlı gecikme ve elde olmayan aksamalarda oluşabilmektedir. Yolcu menuniyeti oluşması için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön