18 Mart 2013 #1690734

İETT 89A Gelmiyor!

Ben Küçükçekmece Kanarya mahallesinde ikamet etmekteyim . Bu ay bilindiği gibi TCDD banliyö trenlerini kaldırdı geçici bir süreliğine ama bu süre pek geçici olmacak gibi . Ben bugün sadece yarım saatte 89A ile gidebileceğim Zeytinburnu'na gidemedim . Neden ? Tam 50 dk otobüs bekledim ama gelmedi nasıl birşeydir bu ya . Bi çözüm yolu bulunmalı seferleri sıklaştırın bi çözüm yolu bulun artık millet perişan durumda.


89A sefer saatleri yazıyor ama o saatlerin hiç birinde bu otobüsü bulamıyoruz. Bugün bu soğukta otobüs beklerken hasta oldum benim gibi bir çok insanda . Bir otobüsle gideceğim yere tam 3 vesait yapmak zorunda kaldım otobüs gelmediği için .

Kasım 313 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sayın yolcumuz,Bütün hatlarımızda özellikle sabah ve akşam saatlerinde trafikten ve aşırı yolcu yoğunluğundan araçlarımız saatlerine yetişememektedirler.Mevcut araç durumumuzun kurulu bulunan hatlara göre programlanmış olması ve elimizde yedek araç bulunmaması sebebiyle hatlarımıza daha fazla otobüs vermemizin şu aşamada mümkün olmadığını, Ayrıca;yeni alınacak olan İOAŞ özel halk otobüsü araçlarının devreye ve araç filomuza girmesiyle birlikte hatlarımızda gerekli düzenlemelerin yapılacağını, Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön