28 Ocak 2014 #2259968

İETT 79M Nurtepe Viyadük Okmeydanı İstikameti

Sayın Yetkili;
79M sefer kodlu otobüsün, Mecidiyeköy istikametinde olan Nurtepe Viyadük durağına bahse konu sefer kodlu araçların, duraktaki yolcuların tamamı binmeden-binemeden adeta kaçarcasına duraktan hareket ettiklerine müteaddit kereler şahit olmuş, Sikayetvar.com aracılığı ile dile getirmiş yada dile getirilen benzer şikayetleri desteklemiştik.


Aynı konu bu sabahın soğuğunda tekrar cereyan etmiştir. Elbette bir nevi kutsal görev ifa eden İETT şoförleriyle tartışmak onlara görevlerini vicahen öğretmek derdinde değiliz. Ayrıca teknik olarak durak alanı geniş ve otoban bağlantı yolunda bulunmaktadır, haliyle durağa yaklaşmakta olan yolcular kontrol edilmeyerek yola çıkılmalıdır.

Egemen 214 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön