01 Kasım 2013

İETT 79 T Hattı Kontrol Edilmeli!

Benim şikayetim 79 t hattı ile ilgili. Bu hatlar anladığım kadarıyla gerekli kontrollere tabi değiller diyebilirisiniz ki ediliyor. Ben yaklaşık 5 aydır Şişhane'den Kayabaşı'na gidip geliyorum. Bir gün daha ne Şişhane'den tam zamanında nede Kayabaşı'ndan 79 t otobüsüne binemedim. Ya durağa girmeden geçiyor ya da kalkışlarını kendi kafalarına göre ayarlıyorlar. Özellikle Kayabaşı'ndan kalkışlarda çok lakayt bir sistem var. Çünkü son bir haftadır 18/10 kalkış saati görünüyor. Ama araca binmemiz 19, 30 oluyor.


Sorulduğunda ya diğer araç gelmedi, ya saat değişti yada arıza. Bir de araç azlığı sanırım problem. Herhalde Kayaşehir'de yaşayanlar TC vatandaşı sayılmıyor. Neden? Çünkü topu topu 8 adet araç var.

Raşit 1.117 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön