01 Kasım 2013 #2085159

İETT 6 Numaralı Hattın Kaba Şoförü!

Üsküdar'da 6 numarayı bekliyorduk. Onlarca minibüs geçti fakat 1 saate yakın gelmedi. Biner binmez şikayet eden yolcular oldu dolayısıyla, fakat şoför meydanda trafik olduğunu iddia etti. bir adam da "demin oradaydım trafik yoktu" dedi. şoför sinirlenip azarlamaya başladı "zaten bu türk milleti hiçbir şeye inanmaz" diye. halbuki minibüsler de aynı yerden geliyorlar. ayrıca o taraftan gelen başka otobüsler de vardı ve düzenli olarak da geçtiler.


Daha sonra bir durakta yolculardan biri şoförden orta kapıyı açmasını rica etti inmek için. Şoför "tam inecekken basıyorsunuz. Uyuma, uyuma" diye bağırdı. Halbuki inmek için tuşa basmıştı çok önceden çünkü sesini duydum. Ayrıca cep telefonuyla konuştu.

Banu 78 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön