09 Nisan 2013 #1733348

İETT 49B - İmar Blokları / Şişli Otobüsü Durakta Durmadı!

07. 04. 2013 Pazar günü Şişliye gitmek için, 49B hat numaralı İmar blokları / Şişli otobüsüne binmek üzere saat 16:55 te Yeşilpınar'da bulunan Refhan Tümer Lisesi durağına geldik. Bir sonraki otobüs 17:10 daydı, kucağımda kızımla beraber beklemeye başladık. 17:15 te otobüs durağın önünden durmadan geçerek gitti, otobüs şoförü yanındaki bir vatandaşla muhabbet halindeydi, kucağımda kızımla beraber bir sonraki durağa koşmaya başladım ve otobüsü yakaladım.


Şoföre neden durmadığını sordum, bana bu hatta bulunan otobüslerin bu durakta durmadığını söyledi, bende hergün bu duraktan bu otobüse bindiğimi söyledim, bunun üzerine evinin adresini ver bundan sonra evden alalım gibi şeyler söyledi.

Engin 76 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Şikayetiniz incelenmiş olup, Alibeyköy merkezindeki çalışmadan dolayı araçlarımız Yeşilpınar Akşemsettin istikametine imar blokları son durağından gitmektedirler.Bu sebepten dolayı 49B hattı araçlarımız karışıklıklara meydan vermemek için her iki yönde Refhan Tümer Lisesi durağında durmamaktadırlar.Ayrıca yolcularımıza kaba davranan B-1773 kapı nolu araç personeline gerekli cezai işlem uygulanmıştır.Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön