24 Ocak 2014 #2254391

İETT 36T Yol Güzergahı Gereksiz Uzun!

6 senedir çalışıyorum ve 36t İETT hattını kullanıyorum. Daha önce defalarca İETT'ye yazdım hat güzergahının çok uzun olduğu konusunda, fakat makul bir dönüş olmadı kibarca geri dönüş yapıldı sadece, Yeni araçlar sağlandığında yeni hatlar oluşturulacaktır denildi.


Araba Cebeci'den başlayıp Esentepe - Gazi - Yeşilpınar - Alibeyköy - Haliç - Sütlüce Kasımpaşa Taksim'e diye uzun bir yolculuk söz konusu... Hele bir de bayansanız az biraz olsun anlayabilirsiniz.


Lütfen arabanın gaziden geçmesine gerek yok oranın yolcusu zaten başlıbaşına bir otobüs alıyor, Küçükköy istikameti daha makul değil mi, çok rica ediyorum. Artık çözüm üretin. Bütün ömrümüz zaten çalışmakla geçiyor, bir de yollarda çektirmeyin.

Yasemin 282 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

  • Yasemin04 Şubat 2014

    Sagolsunlar en azından geridönüş yapmışlar, olumsuz dahi olsa..Ama verilen yanıt pek mantıklı değil, yeni bir hat daha ilave edilip güzergah değiştirilebilir, sanki hiç değiştirilemeyecekmiş gibi hat güzergahı tarzında bir cevap tatmin etmedi maalesef

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön