19 Eylül 2013 #2020092

İETT 36L Hattının Yaşattığı Mağduriyet!

Bu hat hizmet vermeye başladığı ilk günlerden itibaren öyle zannediyorum ki hiçbir zaman yolcuların memnuniyetini kazanamamıştır. Defalarca kez şikayet edilmiş olmasına rağmen muhatapların "Siz anlamazsınız, biz sizin için en iyisine karar veririz" gibilerinden artık çok eskilerde kalmış olduğunu zannettiğimiz kaba bir üslupla insanları başlarından savmışlardır.


Bu hatta hizmet veren otobüslerin çift katlı değil de normal veya körüklü bir otobüs olmasının ve en azından saatinde durağa gelmesinin çok da zor bir iş olmadığını düşünüyorum ki kullandığım diğer normal hatlardan bu konuda gayet memnunum. Bu hattın da; en azından normal bir hat olmasını talep ediyorum.

Mustafa 1.332 Okunma

Cevaplar

 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

  Kurumumuza yapmış olduğunuz 36L Hattına araç ilavesine ilişkin başvurunuz incelenmiştir. Akyolbil uydu takip sistemi ile araçlarımız kontrol edilmektedir. Bu bağlamda personel ile ilgili sorun teşkil eden konularda; (servisine gelmeme, erken ya da geç kalkma, durakta durmama gibi yolcu mağduriyetine sebebiyet veren) olumsuzluklarda personeller hakkında idari işlem uygulaması itina ile yapılmaktadır. Bu kapsamda şikâyetiniz ele alınmıştır. İlgili konu hakkında yapılan incelemede söz konusu hattımızın gün boyu seferleri incelenmiştir. Toplu ulaşımla ilgili olarak gerek vatandaşlarımız tarafından gerekse yerel yönetim birimlerince yapılan başvurular, etüt edilerek taşımacılık faaliyetlerimizde yeni ya da ilave düzenlemeler yapılması ve yolcularımızın ulaşımlarını her bölgeye daha rahat sağlamaları yönünde çalışmalarımız devam etmektedir. Bilgilerinize rica ederiz.

 • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı04 Ekim 2013

  Çözüm ürettikleri için teşekkür ederim...

 • Mustafa04 Ekim 2013

  Sonradan farkettim, site üzerinden cevaplanmamasına karşın mail ile vermişlerdi. Karışıklık için özür diler tekrar teşekkür ederim...

 • Mustafa04 Ekim 2013

  Herhangi bir cevap verilmemesine karşın akşamları yaşanan yoğunluğu çözmek adına saat 6, 6 buçuk ve 7 de olmak üzere 3 adet Fabrikalar durağından (Kanyon'un orası) kalkan ek seferler konmuş. İlk defa dönüşte oturabildiğim için epey bir sevindim lakin yanıma mabadı geniş bir bayan oturup da istifini hiç bozmayınca bu keyfim kısa sürdü :) Bu iyiliği düşünenlere teşekkür ederim...

 • Mustafa22 Eylül 2013

  Henüz bir cevap almamışken gereksiz bir değerlendirme...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön