19 Şubat 2013

İETT 32 Hatlar Yetersiz!

Her sabah ve her akşam her daim büyük bir sıkıntı! 32, 32T, 32M, 32A hatlarının sefer aralıklarının neden yarım saati bulduğunu, en son araçların 22:00 sularında sefer yapıp hattın neden kapandığını merak ediyorum! Yıllardır bıktırdınız milleti! Bayrampaşa halkına yıllardır yapılan bir düzensizlik, haksız bir uygulama bu!


Gaziosmanpaşa hatları arka arkaya gelirken Bayrampaşa/Cevatpaşa'ya giden bu otobüsler yarım saatte bir, bazen de gündüz aralarında saatlerce ara bulunan saatlerde sefere çıkıyorlar! ÖNEMLİ: B. paşa Matbaacılar Sitesinde her akşam 32 bekliyoruz, gelmiyor. 2 tane 32 arka arkaya geliyor?! Neden 30-35 dakika bekliyoruz soğukta?

Erdem 83 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Talebiniz dikkate alınmış olup, bahsettiğiniz yerde gerekli kontrol yapılacaktır. Tüm servislerimiz yolcu sirkülâsyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak planlanmakta olup, otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön