20 Şubat 2013 #1643541

İETT 27.000 Nüfuslu Mahalleye Tek Hat Veriliyor!

İstanbul Pendik'te Ahmet Yesevi Mah.oturmaktayım ve nüfusumuz resmi rakamlara göre 27 bin civarı.İnsanları toplu taşımaya sevk eden yetkilerimiz ya otobüslerinin kapasitelerini bilmiyorlar ya da otobüslerinin kilometrelerce uzunlukta olduğunu zannediyorlar.133 hattına balık istiflemesi gibi binmeye çalışan yolcularını sağolsunlar yakında otobüs tepelerinde taşıyacaklar o derece halkına önem veriyorlar.


Bu hat için şikayetini dile getiren tek kişi benimdir;çünkü bizim halkımız anca otobüs şoförüne efelenir ama şikayet etmek nedir dilekçe yazmak nedir bilemez.Yeni hat tahsis edilsin istemiyorum ama artık 6.duraktan her sabah 1 saat beklememe rağmen binemiyor olmamın son bulmasını talep ediyorum.

Emine 69 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Talebiniz dikkate alınmış olup, bahsettiğiniz yerde gerekli kontrol yapılacaktır. Tüm servislerimiz yolcu sirkülâsyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak planlanmakta olup, otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön