27 Aralık 2013

İETT 20D Dudullu Yenişehir Kadıköy Hattı Beni Almadı!

Dün akşam (24.12.2013) Kadıköy'den saat 20:30'da kalkan İETT 20D Dudullu-Kadıköy hattı bir kaç dakika sonra Altıyol durağının yaklaşık 10 metre gerisinde durmuştur. Birçok yolcuyu orada aldığını gördüğümde durakta durmayacağını düşünerek %71 ortopedik engelli olmama rağmen aracın yanına geldim, kapıyı kapattı ve başını sağa sola çevirip alamam deyip hızla ilerledi.


Şaşkınlıkla kuzenimle arkasından bakakaldık. Aracın arkasında 2013-3131 kodu vardı. Ben amirliğe şikayet için giderken, kuzenim bir arkasındaki başka bir hatta bindi. Yol boyunca 20D aracın hiçbir ışıkta durmadığını, bazı duraklardan durmadan ilerlediğini gözlemlemiş. Kadıköy amirliği bir şey yapamayacaklarını telefonla şikayet etmemi söylediler.

Handan 201 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön