05 Nisan 2013 #1726553

İETT 18K Doluluk Sorunu!

Sultanbeyli-Kadıköy hattı olan 18 K otobüslerine binmek ve inmek artık işkence haline gelmiş durumda. Özellikle hafta sonları ilk saatlerde sefere çıkan otobüsler hem küçük hem de duraklarda duramayacak kadar dolu oluyor. Ayrıca bir de 3-5 kişi için Samandıra'ya girince eziyet daha da büyüyor. Aslında Sultanbeyli için en uygun ve kullanışlı hat 18M, ancak onun da sefer sayısı çok az. Bu otobüslerin çoğaltılması için İETT ye de başvurdum ancak tatmin edici bir cevap gönderilmedi. Baştan sağma iş yapılıyor.

Bülent 190 Okunma

Cevaplar

  • Bülent13 Mayıs 2013

    Umarım bu söylemler gerçekleşir çünkü o otobüslerin birinde bir gün ya bir şoför ya da bir yolcu kavga ederek ölecek.Bunun sorumlusu olmak ıstemiyorsanız elinizi çabuk tutun.

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    18K/SULTANBEYLİ-KADIKÖY hattımızda 15 araç ile gün boyu toplam 72 sefer yapılmaktadır. Sabah ve akşam yolcu talebinin yoğunlaştığı saatlerde hattımızda 10dk sefer aralıkları ile toplu ulaşım hizmeti verilmektedir. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön