08 Nisan 2013 #1731281

İETT 16 K Otobüsü Durakta Durmuyor!

16 K otobüsleri otobüste yer olsa bile alışkanlıklarından olsa gerek Egemen Sokak durağında durmuyorlar.Yetkililerden bu sorunun çözülmesini istiyorum. Çoğu zaman sabahları çift bilet alan E-10 otobüsüne binmek zorunda kaldım.

Metin 67 Okunma

Cevaplar

  • Metin29 Temmuz 2013

    Sayın yetkili benden bu bilgileri isteyeceğinizi bildiğim için ne olur ne olmaz diye telefonuma söz konusu otobüslerin Egemen sokaktan geçişlerini gün saat dakika olarak kaydetmiştim. Şimdi sizinle paylaşıyorum. 14.05.2013 - 16 K otobüsü --- 34 PZ 986 saat : 07:55 22.05.2013 --16 K otobüsü ---- 34 DS 0874 saat: 07:54 22.05.2013 --16 K otobüsü ---- 34 DS 0874 saat: 08:33 aynı gün sabah otobüs 39 dk sonra geldi. İşin ilginç yanı her geçişlerinde el kaldırmama rağmen tınlamadan geçip gittiler. Ayrıca sizlerden ricam 16 K gibi uzun hat otobüslerine yeni otobüsler verilmesi ve sık aralıklarla geçmesidir. Sabahları gerçekten çok kalabalık oluyor. Camlara yapışık şekilde gitmek değil insana yakışır şekilde hizmet verilmesini siz yetkililerden rica ediyorum. Ben gencim ama benden başka hasta, yaşlı insanlar bu otobüste seyahat etmesi gerçekten zor bir hal alıyor. Sorunlarınızın daha çabuk çözüme kavuşturulması ve şikayete sebebiyet veren personelin kesin tespiti için bu tür bahse konu başvurularınızın daha detaylı incelenerek personellerimize yürürlükte mevcut olan ÖHO Yönergesi ilgili maddelerini uygulayabilmemiz veya personelimiz ile birebir görüşerek ikaz edebilmeniz amacı ile bu mesajımı dikkate alırsanız mutlu olacağım. İşlerinizde kolaylıklar dilerim.

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Kurumumuz adına ilgili başvurunuz için teşekkür ederiz.Sorunlarınızın daha çabuk çözüme kavuşturulması ve şikayete sebebiyet veren personelin kesin tespiti için bu tür bahse konu başvurularınızın daha detaylı incelenerek personellerimize yürürlükte mevcut olan ÖHO Yönergesi ilgili maddelerini uygulayabilmemiz veya personelimiz ile birebir görüşerek ikaz edebilmemiz amacı ile bu ve bundan sonraki başvurularınızın başvuru açıklaması kısmında hadise tarihi, oto kapı numarası veya plaka numarası ve hadise saati gibi önem arz eden bilgileri tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön