27 Ocak 2014 #2258923

İETT 15 BK Beykoz Kadıköy Otobüsleri Gelmiyor Gelende Durmuyor!

Bıktık artık karda yağmurda soğukta durakta dakikalarca beklemeye. Durakta otobüsler durmuyor otobüsler tıklım tıklım. İETT, Seferleri ne zaman sıklaştıracaksınız? Göztepe köprüsünden geçen başka otobüs yok mecburen 15 bk, ya binmek zorundayız bu kadar mı duyarsızsınız ya bu kadar mı insafsız acımasız gaddarsınız?


Siz ve sizin gibi Belediye ve belediye çalışanlarına ayıplar olsun Allah'a havale ediyorum sizi! Aynı şeyler sizin ve ailenizin de başına gelir İnşallah! Karda kışta beklemek ne demek sizde görün ve şu otobüs şoförlerine biraz eğitim verin! Her önünüze geleni otobüs şoförü yapmayın yolcuya saygılı olsunlar kendilerini ne sanıyorlar acaba? Bağırıyorlar birgün elimde kalacaklar haberiniz olsun bir zahmet okuyun!

Fatoş 172 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön