19 Mart 2013 #1695126

İETT 14Y Hattı!

14 Y Yavuztürk Kadıköy hattı otobüsleri birgün saatinde Yavuztürk sitelerden kalksa ise geç kalıp her gün özür dilemekten kurtulacağım. Her sabah düzenli olarak 7/45 de durakta oluyorum 7/50 otobüsüne binmek için ama ne mümkün bu sabahta 8/15de geldi kısıklıdaki trafigide hesaba katarsak her gün ise geç kalıyorum.


Birilerinin acilen bu durumla ilgilenmesi gerek. 1 Servis gecikir anlarım ama 2 servis gecikmesi ve her sabah tekarlaması artık tak etti birde şoförler inananılmaz saygısız kulaklarında kulaklık telefonla konuşup dakikalarca hayatlarını anlatıyorlar. Sayın Muhtarımız ve İETT Müdürlüğü acilen bu duruma çözüm üretmenizi rica ediyorum.

Rahime 251 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Kurumumuz adına gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Özellikle sabah ve akşam belirli saatlerde hemen hemen tüm bölgelerimizdeki otobüslerimizde yoğunluk ve güzergahlarımız üzerinde meydana gelen trafik sıkışması sebebiyle gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu nedenle Yolcu yoğunluğunun aşırı derecede fazla olduğu tespit edilen hatlarımıza ilave otobüs seferleri düzenlenerek yoğunluğun asgari seviyeye çekilmesi sağlanmaktadır. Denetim ekibimize hattımızla ilgili bilgi verilmiş olup, gerekli inceleme ve takibat yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön