11 Eylül 2013 #2005017

İETT 147 Nolu Hat Hiç Zamanında Gelmiyor!

Yaklaşık 1 senedir Esenyurt'ta oturuyorum. Bahçeşehir'de mali müşavir bürosunda çalışıyorum. İETT 147 nolu otobüs sadece Esenyurt'tan Ispartakule tarafına geçiyor. Yirmi dakikada bir kalkan otobüs hiç bir zaman 20 dk'da durağa gelmiyor. Sabah fabrikalar durağında Bahçeşehir tarafına tam 2 araba durmadan bizleri almadan geçiyor. 1 saat sabah 1 saatte akşam bekliyorum.


09. 09. 2013 tarihinde saat 7 de Alaçayır durağında olması gereken araç tam 8'de durağa geldi ve bu durum her gün başıma geliyor. A1528 nolu araç nerede neden gelmedi diyoruz şoföre kalkmadı ne yapayım ona sorun diye cevap veriyor şoför. Ben bebek emziriyorum her gün bebeğimin hakkına giriyorsunuz.

Ebru 113 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön