30 Mart 2013 #1714669

İETT 146 T Otobüse Binemiyorum!

Masko Demircioğlu sitesinden 146 t geçiyor sözde 20 dk bir geçen otobüs 1 saatte bir kere geliyor ve ben binemiyorum o kadar dolu oluyor ki kapıda yığılma oluyor insanlar binemiyor ve mağdur oluyor körüklü koydular ama iş saatlerine denk gelmiyor geçen hafta 3. otobüse binebildim bindiğim durak Başakşehire bağlı ve ben Boğazköy'e gitmeye çalışıyorum Boğazköy'de Başakşehir'e bağlı ama gidemiyorum.


Başakşehir belediyesine bağlıyım ama eve gidemiyorum başakşehirden ben orda 1 saat 146t beklerken 4 veya 5 defa 89h geçiyor birtane bahçeşehir boğazköy geçiyor oda dolu durmuyor gidiyor kaç defa iett aradım geri dönüş olacak diyor ama hiçbirşey yapılmıyor

Hande 813 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi22 Mayıs 2013

    146T/BOĞAZKÖY MH.-BAHÇEŞEHİR-YENİKAPI hattımızda 12 araç ile gün boyu toplam 54 sefer yapılmaktadır. Sabah ve akşam yolcu talebinin yoğunlaştığı saatlerde hattımızda 10dk sefer aralıkları ile toplu ulaşım hizmeti verilmektedir. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön