11 Eylül 2013 #2006607

İETT 142A Hattı İnsanların Sorunu Oldu!

Daha önce de bu konuda sitemde bulundum ama görüyorum ki işe yaramamış. Bu 142A sorunu nasıl hallolacak acaba? İnsanlar işe, okula otobüs beklemekten geç kalıyor. Tam 1 saat otobüs bekledik geçen akşam. Nasıl bir sistemle çalışıyorsunuz arkadaşım ya. Böyle mi devam edecek. Bekleye bekleye mi geçireceğiz yılları? Bilerek otobüsün duraktan(!) kalkış saatlerinden 10 dakika erken durakta oluyorum.


Gecikmeli gelmesine de bir şey demiyorum hadi 5-10 dakika ama 1 saat nedir ya. Otobüs mü yok?Şu sefer saatlerini artık bir düzene koyun lütfen ya. Ya da tamamen hattı kaldırın en azından insanlar neye bineceklerini bilirler. Çok rica ediyorum lütfen insanları mağdur etmeyin.

Büşra 161 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön