25 Mart 2013 #1704907

İETT 142 F Otobüsleri Yok!

Ben yeşilkent mahallesinde oturuyorum ve bu mahalleye uzun zamandır Özel Halk Otobüsleri gelmekteydi. Ancak 23, 03, 2013 tarihinden itibaren halk otobüsleri çalışmama kararı almışlar ve bu nedenle İETT kendi otobüsleri için seferler düzenlemişlerdir.


Daha önceden var olan bir hareket saatimiz vardı ancak otobüsler bu saatlere uymamakta yada yeni bir saat sistemi başlatılmış. Ve bu da İETT'nin kendi sitesinde bile yer almamaktadır. Şimdi biz hangi saatlerde otobüse bineceğiz? Yoksa bir otobüse binmek için yarım saat öncesinden durağa mı gideceğiz?

Ahmet 278 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet22 Mayıs 2013

    İETT araçlarını hizmete soktunuz ancak saatleri 15 dakikadan 20 dakikaya uzattınız. ir sabah sizde gelip binin de anlayın yolcuların çilesini. "İETT insan taşıyor." bu sizin sloganınızdı. Ama benim aklımda hep şu soru var: "İETT insan taşır gibi mi taşıyor?"

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Hattımızda görev yapan Ö.H.O'larının yetersiz olması ve seferlerini aksatmaları nedeniyle yapılan düzenlemeyle İETT araçları ile hizmete devam edildiği ve hattımızın sefer saat bilgilerinin internet sitemizde (www.iett.gov.tr) ve Avcılar peron alanında ki panolarda yolcularımıza duyurulduğunu,bilgilerinize rica ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön