18 Eylül 2013 #2017492

İETT 139T Seferi İptal Edilince Mağdur Olduk!

Kış tarifesine geçildi denerek 19:15 tepeüstü şile seferi iptal edilip 18:30'a bu güzergah için son araç bırakılmış, 18:30'da işten çıkıyorum ve bu araca yetişmem imkansız. Bu saatten sonra araç bulamıyorum. bu güzergaha giden diğer araçlar 9tl yolcu ücretini nakit olarak alıyorlar. Ben hem çalışıp hem okuyan bir öğrenciyim 139 t'ye 3 tl ödüyorum 139 ve 139a nolu araçlarda öğrenci, indirimli, ücretsiz(engelli veya polis, asker vs. ) farketmeksizin 9tl nakit ücret muavin tarafından tahsil ediliyor.


Akbil okutabileceğiniz cihazların üzeri kapatılıp akbil okutulması engelleniyor. Nakit ücretiniz yoksa evinize gidemezsiniz. Lütfen birileri duysun sesimi. 19:15 seferini geri bıraksınlar.

Kürşad 378 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz hareket saati düzenlemesi talebiniz incelenmiştir. İşletme bölgemizin hat, güzergah ve hareket saati düzenlemeleri; yolcu sirkülasyanu ve yolculuk istikametlerinde meydana gelen değişikliklere bağlı olarak işletme çalışma şartlarımız doğrultusunda mevcut hat ve hareket saatlerimizde göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. 139T Nolu hattımızda da hareket saati düzenlemeleri bu kriterler doğrultusunda yapılmış olup, talebinizin karşılanması bu aşamada uygun görülmemektedir. 139 ve 139A nolu hatlarımızda öğrenci akbili geçmektedir. Uygulama dışı çalışma sergileyen aracın kodu veya plakasını bizlere bildirmeniz durumunda aracın tespiti ivedi bir şekilde yapılarak gerekli yasal işlem yapılabilecektir. Bilgilerinize rica ederiz.

  • Kürşad21 Ekim 2013

    şikayetimden farklı hiç memnun veya tatmin edici olmayan konuyla alakasız cevaplama yapan iett'yi kınıyorum

  • Kürşad21 Eylül 2013

    iett hiçbir şekilde müşteri memnuniyetini düşünmemektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön