20 Kasım 2013 #2125881

İETT 133T Hattına Kasıtlı Olarak Konulan Küçük Otobüsler!

Her sabah 133T'nin 08. 15 otobüsüyle seyahat ediyorum. Daha doğrusu etmeye çalışıyorum. Hayatımda gördüğüm en büyük curcuna ve kalabalık bu hatta kesinlikle özellikle 08. 15 seferi tam bir işkence. İşkenceden daha öte. Zaten kalabalık bir hat bir de üzerine kalitesiz küçücük Otokar sarı otobüsler yollanıyor. Şu hatta artık körüklü otobüsler gelsin ve sefer sayıları sıklaştırılsın. 17-16-16B-16A gibi otobüsler her daim bomboş gidiyor.


Bu hatlardan araç alıp şu 133T hattına koyun artık. Nedir bu çektiğimiz. Her daim geç kalıyorum işe. Delirmek üzereyim. İlgilenin artık ilgilenin. Nedir bu vatandaşın çektiği?

Eray 99 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön