09 Mayıs 2013 #1787035

İETT 133F Çile Hattı!

2 yıldır onlarca şikayetime ve insanların şikayetine göre düzelmeyen.ilgilenilmeyen bir hat.133f.
haftada 2 gün en az İETT nin 444 1871 nolu hattını arıyorum ve otobüsün nerede olduğunu soruyorum otobüslerin genelde gprs leri kapalı olduğu için telefondaki kişi bana 2 yıldır bana şu cevabı veriyor ''Şu anda test aşamasında olduğumuz için bazen göremiyoruz''.


Kısaca


1) Hat yetersiz, akşam saatlerine yarım saatte bir olmalı
2) Artık otobüsün gelmemesi durakta 2 saat bekleme gibi bir durum olmaması gerekir


İstanbul gibi bir yerde iş saatinde saat başı otobüs mü olur.ve üniversitenin kullandığı bir hat bu. Ataşehir'de bomboş gidiyor otobüsler 10 dakikada bir otobüs var.

Sevil 348 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi28 Mayıs 2013

    133F YEDPA-FINDIKLI MAH-MALTEPE-CEVİZLİ hattımızda 5 araç ile gün boyu toplam 24 sefer yapılmaktadır. Sabah ve akşam yolcu talebinin yoğunlaştığı saatlerde hattımızda 25dk sefer aralıkları ile toplu ulaşım hizmeti verilmektedir. Tüm servislerimiz yolcu sirkülâsyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak planlanmakta olup, otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön