02 Nisan 2013 #1720413

İETT 131 T (Taşdelen) Otobüsü Büyütülsün Artık!

Taşdelen de yaşayan binlerce insan varken 131 T otobüsünün neden hala normal bir otobüsün yarısı kadar olduğunu Taşdelen halkı olarak anlayamadık. Zaten 1 tane otobüs geçiyor sayılır. O da minibüs büyüklüğünde. . Dolayısıyla oturacak yer çok sınırlı, herkes ayakta bir ton yol tepiyor, sonra o yorgunlukla işe gidip kafa yoruyor.


Ben Taşdelen de oturan herkes adına konuşuyorum : 131 T otobüsünün normal otobüs boyutunda olmasını şiddetle rica ediyoruz! Hatta aynı güzergahtan giden bir Kadıköy ve Ataşehir hattı da konmasının önemini vurgulamak istiyoruz. Kadıköy e veya Ataşehir e giderken insanlar 2 araç değiştirmek zorunda kalıyor ki bu da büyük bir zaman kaybıdır! Kışı var soğuğu var...Lütfen!

Tuğba 454 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    131T/TAŞDELEN-İMES-ÜMRANİYE-BEREKET SİTESİ hattımızda 19 araç ile gün boyu toplam 114 sefer yapılmaktadır. Sabah ve akşam yolcu talebinin yoğunlaştığı saatlerde hattımızda 7dk sefer aralıkları ile toplu ulaşım hizmeti verilmektedir. Kurum olarak hat ve sefer planlamaları yapılırken bölgenin toplu ulaşım ihtiyacı ve aktarmalı da olsa merkezi yerlere en kısa sürede ve en uygun tarifelerle ulaşması amaçlanmaktadır. Planlamalar filomuzda bulunan araç ve şoför sayısına göre 2 dönem olmak üzere yapılmaktadır. Aynı zamanda dinamik bir yapıda olan kurumumuz gelişen şartlara göre ihtiyaç gördüğü yerlere toplu ulaşım hizmeti götürmektedir. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön