20 Mart 2013 #1697023

İETT 121BS Ek Sefer Talebi!

Benim saatime göre 07:15 te Çubuklu Evleri Sitesi önünden geçen 121BS hatlı otobüs sık sık bizi almadan geçiyor. Daha doğrusu Çubuklu Evleri duraklarının bulunduğu cepten girmeden transit devam ediyor ve işe geç kalıyoruz. Zaten mahrumiyet bölgesi gibi bir yerdeyiz, tüm otobüsler hep dolu geliyor binmekte inanılmaz sıkıntı çekiyoruz. Ayrıca bir de üstüne otobüs çok dolu olmadığı halde geç kaldığı için bizi almadan da gidebiliyor.


Kimse bu sıkıntıyı çekmek zorunda değil,acilen kısa aralıklarla sabah saatlerine ek sefer konulmasını talep ediyorum.Taleplerimiz dikkate alınmadığı takdirde bu işin peşini bırakmayıp bu otobüsü kullanan ve bu durumdan rahatsız olan herkesten imza toplayacağım.

Özlem 668 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Tüm servislerimiz yolcu sirkülâsyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak planlanmakta olup, otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

  • Özlem22 Mart 2013

    Bugün de 121BS yüzünden işe geç kaldım. Şoför kimseyi almadan, çok doluyum diye el kol hareketi yaparak bastı gaza gitti. Bu mu Büyük Şehir Belediyesi'nin çalışmaktan anladığı? Bu mudur halka hizmet etmek?Ben her gün bu mağduriyeti yaşamak, iş yerime açıklama yapmak zorunda değilim! İNSAN gibi seyahat etme hakkımdan yararlanmak istiyorum! Belli ki yolcu kapasitesi fazla, işe gidiş dönüş saatlerine ek sefer gerekiyor. İşinizi yapmak bu kadar mı zor?Acil çözüm üretilmesini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön