03 Mayıs 2013

İETT 11 ÇB Hattı İle Ulaşım Oldukça Zor!

11 ÇB kodlu Kavacık - Ümraniye seferinde sadece mini otobüsler çalışıyor. Bu otobüsler Yetersiz millet üst üste akraba şeklinde gidiyor yeri geliyor transit kimseyi almadan devam ediyor ne saatinde geliyor ne güzergahından gidiyor. Evden çıkıyorum 08:00 de otobüse biniyorum 09:00 da üstelik arada iki otobüs daha olmasına rağmen. Akşamları zaten berbat durumda. Mümkünse ya otobüs çoğaltılsın ya da daha büyük otobüs konulsun ve mümkünse iş saatinde yapılsın bu işlem iş giriş ve çıkışlarının haricinde konulan otobüs veya sefer bir çözüm olmaz.

Muhammed 146 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed19 Mayıs 2013

    benim işim çekmeköy çavuşbaşı arasında, sabahları çavuşbaşından işe giderken pek sorun olmuyor. fakat; iş dönüşü bazen 2 ila 3 saat beklemek zorunda kalıyorum. gelen otobüsler elimi kaldırmama rağmen transit geçiyorlar. durmaları için kendimi otobüsün önüne mi atmam gerekiyor.!!! lütfen buna bir çözüm bulun şöför arkadaşlarla (ki, onların hatası değil) iki de bir tartışmak zorunda kalıyoruz. günün birinde bu dayanılmaz uygulamalardan dolayı hiç bir suçu olmayan şöför arkadaşların hayatlarından endişe ediyorum... gereğinin yapılmasını rica ediyoruz..

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Tüm servislerimiz yolcu sirkülâsyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak planlanmakta olup, otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön