27 Ağustos 2013 #1977058

Denetimden Muaf İETT Hattı!

145M Yeşilkent-Beykent-Taksim(Ekspres) hattında çalışan araçlar aylardır İETT'nin hat güzergahında yazılı olmamasına rağmen Esenler bölgesinde bulunan Mehmet Akif Ersoy Cad.-Birlik Mahallesi-Kazım Karabekir Mahallesi duraklarına giriyor. Adı Ekspres olan bu hatta ben 3,90-TL ödüyorum ama gitmesi gereken yoldan gitmediği için her sabah işime geç kalıyorum. Güzergahta olmayan bu duraklara uğraması yolu abartısız 20 dakika uzatıyor.


Ayrıca bu hatta çalışan araç şoförleri canları istemezse sabahları yola bile çıkmıyorlar 07:00 de gelmesi gereken araç 07:45'de geliyor ve İETT'nin buna cevabı önceki araç bozulmuş. Doğru düzgün denetim yapamayan İETT sadece para kazanmayı hedefliyor, hizmet sıfır.

Nedim 86 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi01 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 145M hattı ile ilgili başvurunuz incelenmiştir.Söz konusu 145M hattımızda ki araçlar geçici olarak Taksim gidiş istikametinde Esenler yanyolda ki duraklarımıza girmektedirler.Yaşanan sefer ihlalleri ve gecikmelerle ilgili denetimlerin sıklaştırılacağını,bilgilerinize sunar mağduriyetiniz için kurumumuz adına özür dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön