İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yolcu Çok Araç Yok!

Didem D. |

Sancaktepe Fatih Mah. İkamet etmekteyiz, yoğun bir semt fakat bu duruma yıllardır çözüm üretilememiştir. Kesinlikle bu durum ile ilgili yoğun araç takviyesi yapılmalı. Bu sabah saat 7:00 evden çıktım saat:08:15'e kadar araç bekledim ya nasıl bir insan dışı durumdur bu ya oy almaya gelince insanlara yapışırsınız ama insanların mağduriyetini gideremezsiniz.

Ben bu konu ile ilgili 132 m aracının km 60 km 71 km 70 araçları saat başı geçmektedir bu araçların takviye yapılması şart. İnsanlar işine geç kalıyor yetişemiyorum bu konu ile ilgili dikkate alınmasını istiyoruz kaç aydır hiçbir şekilde araç takviyesi olmuyor araç Sultanbeyli'deymiş tıka basa nizamiye durağına kadar dolmakta.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  21:07

  Sayın Didem D. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem süreci tamamlanmış olup işlem sonucu tarafınıza mail olarak iletilmiştir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Didem D.
  30 Eylül
  16:52

  merhaba
  bugun ayın 29 ve aradan kaç ay geçdi tarafıma ne dönüş yapıldı ne de bir şey bu kadar saçma bir çalışma sistemeniz olmamalıı

 • 03 Şubat
  08:03

  Sayın Didem D. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-1196752285 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1196752285 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa