İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Temizliği!

Ali K. |

Sınırları üsküdarda olan Yeni istanbul projesi Emaar isimli firma tarafından yapılıyor tam 2, 5 senedir toprağı kazıyorlar. Bu süre zarfında yıllarda bu bölgede yaşayan binlerce insan toz ve 24 saat gürültüye maruz kaldılar

Alakasız yolları temizleyen belediyenin toz temizleme araçları keyfi yerindeyse sadece günde 1 kez temizlik yapar. Etraf toz ve pislikten ve ayrıca harfiyat kamyonlarında geçilmiyor. Hadi diyelim belediye yetişemiyor milyarlık bir projenin sahibi çevrenin temiz olması için hiç önlem almaz mı? Belediye firmanın dümenine girmiş alacağı vergilerin hesabını yapıyor. İnsanı ne firma ne belediye düşünüyor.

Etiketler :

Yol - Kaldırım ve Aydınlatma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  10:31

  Sayın Ali K ;
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimiz 25.06.25013 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaktadır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa