12 Eylül 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yol Çalışmasından Bıktık!

Bıktık artık okulların açılmasına bir kaç gün kala yol çalışmaları başlıyor. Ben bu yapılanların amacını anlayamıyorum. Çalışma yapacaksanız düzgün bir çalışma yapın trafiğin yoğun olduğu saate ve zamana denk getirmeyin asfalt çalışması yapılıyormuş biz istemiyoruz asfaltların yenilenmesini, trafik olayını azaltmaya çalışın. bunun için çözüm yolları bulun size kimse asfalt çalışması yapın demiyor.

Yeter artık yeter 20 dk yolu sayenizde 2 saatte geliyoruz. Yazık ya geçen zamana. Bu söylediğim güzergah Kadıköy Pendik yolu üzeri.

Özlem 43 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Özlem Ö. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-2305898 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-2305898 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön